Авто Інформатор

Новини

Таким буде перший в історії африканський електромобіль (рендер)

Молода британська технологічна компанія Atlas E-Mobility Group опублікувала рендер першого “африканського” легкового електромобіля. Виробництво безіменної новинки налагодять у Марокко, де планують розмістити завод та конструкторський центр. Презентація автомобіля обіцяна у 2026 році.

Згідно з прес-релізом, це буде доступний, практичний та прагматичний автомобіль, натхненний марокканським дизайном та самобутністю. Основою для нього стане «перевірена архітектура OEM EV». Це може означати, що Atlas планує використати існуючу платформу іншого автомобільного бренду.

При розробці електромобіля враховуватимуть особливості ринків, що розвиваються, де немає необхідної зарядної інфраструктури. Компанія має намір заповнити і цю прогалину. Одним із напрямків її «африканського» бізнесу стане надання «передових технологій збільшення дальності дії, акумуляторів та мереж зарядки», але подробиць немає.

Зі слів технічного директора та одного із засновників компанії Мохаммеда Йєхья Ель Баккалі, виробники електромобілів недооцінюють потенціал Африки й обходять її стороною.  Звичайно, низка глобальних компаній вже деякий час виробляють автомобілі на території африканського континенту, але це моделі з ДВЗ. Наприклад, у Танжері, Марокко, розміщений завод Renault Group з випуску моделей Dacia та Renault. А на майданчику Stellantis у Кенітрі збирають Peugeot 208.

Наверх