Авто Інформатор

Новини

У Citroen C5 Aircross з’явилася більш економічна та доступна версія

Компактний кросовер Citroën C5 Aircross, що випускається французькою маркою з кінця 2017 року, наразі доступний у новій версії — C5 Aircross Hybrid 136. Вона укомплектована 1,2-літровим трициліндровим бензиновим двигуном PureTech, який на 40% складається з нових. Віддача агрегату — 136 к.с. та 230 Нм крутного моменту. Працює він у зв’язці з новою електрифікованою коробкою передач e-DCS6 з подвійним зчепленням та асинхронним електродвигуном, віддачею 29 к.с. та 55 Нм.

По суті, ця установка — щось середнє між «м’якою гібридною» та традиційною гібридною. Як підкреслюють у компанії, C5 Aircross Hybrid 136 не потребує «додаткових засобів підзарядки» та на 30% економічніший за інші модифікації моделі. Переміщатися на малих швидкостях, маневрувати та сповільнюватись він може виключно на електротязі.

Детальні технічні характеристики C5 Aircross Hybrid 136 компанія обіцяє озвучити ближче до старту продажів. Тоді стануть відомі й ціни. У Великій Британії прийом попередніх замовлень на новий гібрид почнеться в червні. Поставки очікуються у липні.

Оновлений Citroen C5 Aircross для європейського ринку французи показали на початку 2022 року. Кросоверу повністю перемалювали передню панель та внесли деякі зміни в корму й салон. Європейцям автомобіль пропонують із електрифікованими силовими установками потужністю 225 або 180 к.с.

До речі, Citroën C5 Aircross — перший гібрид французького бренду. Версія C5 Aircross Hybrid з’явилася на ринку у 2020 році. Кросовер укомплектовали 1,6-літровим турбомотором потужністю 180 к.с. та 110-сильним електродвигуном, встановленим на передній осі.

Наверх