Авто Інформатор

Новини

Toyota презентувала оновлений Yaris

Хетчбек Toyota Yaris актуального покоління вийшов 2019 року й багато років входить до «десятки» бестселерів європейського ринку. 2022 року європейці придбали 176 тисяч хетчбеків, вивівши модель на шосте місце ТОП-10. Утримати увагу потенційних клієнтів на тому ж рівні чи навіть вище хетчбеку допоможе планове оновлення. І хоча зовні воно незначне, у салоні знайдеться дещо цікаве.

Зокрема, оновлений Yaris запропонує нові кольори кузова та інші 17,0-дюймові колісні диски у дорогих комплектаціях. У салоні — нова передня панель із 9,0-дюймовим тачскрином мультимедійної системи Toyota Smart Connect у базовому оснащенні та 10,5 дюймів у топових версіях. Також оновлено саму «мультимедійку». Тепер вона з голосовим керуванням, підтримкою оновлень «по повітрю» та цифрового ключа. За доплату хетчбекам дісталася цифрова панель приладів діагоналлю 7,0 або 12,3 дюйми. «В базі» вони, як і раніше, аналогові.

У Європі оновлений Toyota Yaris запропонують у двох гібридних модифікаціях. Одна з 1,5-літровим бензиновим мотором (91 л.с. та 120 Нм) та електромеханічним варіатором. Сукупна віддача системи — 116 к.с. та 141 Нм. Такий варіант був доступний раніше.

Топові модифікації та версію GR Sport укомплектували новим силовим агрегатом. Він складається з того ж 1,5-літрового «атмосферника» та потужнішого тягового електродвигуна. Сукупна потужність системи — 130 л.с. Максимальний крутний момент — 185 Нм.

З місця до 100 км/год 116-сильний гібрид прискорюється за 9,7 секунд, 130-сильний — на 0,5 секунд швидше. Також у «європейській» лінійці зберігся бензиновий Yaris з атмосферним двигуном робочим об’ємом 1,0 або 1,5 літра. Потужність меншого — 72 к.с., більшого — 125 к.с.

Також у списку оновлень новий електронний комплекс T-Mate, до якого входять системи превентивної безпеки Toyota Safety Sense, автопаркувальник та низка інших асистентів. Їхню работу забеспечують нова фронтальная камера та радар з розширеним кутом огляду, які навчились розпізнавать пішодів та мотоциклістів.

Прийом замовлень на оновлені п’ятидверки стартує в червні. Повнопривідний тридверний Toyota GR Yaris до цього оновлення не потрапив. Для нього приготують окремий набір апгрейдів.

Наверх