Авто Інформатор

Новини

Піротехніки ДСНС отримали надпотужний автомобіль для розмінування

Компанія “Валідус Спецавто” представила нову піротехнічну машину важкого типу – ПМ-В. Вперше великовантажний автомобіль для розмінування підприємство виготовило на шасі IVECO. Для цього використали тривісну модель Trakker, розроблену для важких умов експлуатації.

Кабіна та кузовна надбудова отримали посилений броньований захист – по 4-му та 6-му класу відповідно. На кормі встановлено потужний кран-маніпулятор Hiab X-Hiduo 158 вантажопідйомністю 6000 кг. Відсік для перевезення вибухонебезпечних предметів має зсувний тентований дах. Це зроблено для того, щоб у разі детонації вибухова хвиля пішла вгору.

Машина ПМ-В також укомплектована різним обладнанням для розмінування. Це малогабаритна електростанція, освітлювальні прилади, світлозвукова сигналізація, пневматичний інструмент, засоби індивідуального бронезахисту, захисту органів дихання, а також першої долікарської допомоги. Також в оснащення входять спеціальні сейфи для перевезення вибухонебезпечних предметів і засоби підриву боєприпасів.

Наверх