Авто Інформатор

Новини

У пікапа Nissan Frontier з’явилася версія у стилістиці 1980-х років

Nissan Motor представила нову версію рамного пікапа Frontier, що відсилає до Nissan D21. Таку вантажівку компанія випускала з 1986 по 1997 рік й пропонувала на північноамериканському ринку під назвою Hardbody. Цю приставку в назві одержала нова версія Frontier.

Від базового пікапа спеціальне видання Frontier Hardbody відрізняється решіткою радіатора, бампером та накладками на колісних арках. У вантажній платформі з’явилися трубчасті поручні, на відкидному борту — назва бренду. Передні двері прикрашені написом «4х4». А доповнюють образ 17,0-дюймові колісні легкосплавні диски у ретро-дизайні, «взуті» у позасезонні шини.

Технічно Frontier Hardbody нічим не відрізняється від стандартної версії пікапа. Під капотом у нього 3,8-літровий бензиновий V6 потужністю 310 к.с. Працює мотор у зв’язці з дев’ятиступінчастою автоматичною коробкою передач та повним приводом, що підключається.

Стандартне оснащення Nissan Frontier Hardbody доповнено системою екстреного автоматичного гальмування з розпізнаванням пішоходів. За доплату у вантажній платформі встановлять 120-вольтові розетки, а у даху — люк із електроприводом.

Цільовим ринком Nissan Frontier Hardbody стане Північна Америка. Вартість новинки та дата старту продажів не поточнюються.

Наверх