Авто Інформатор

Новини

Geely показала новий семимісний кросовер Haoyue L

Geely продовжує дозовано видавати інформацію про оновлений кросовер Haoyue L, також відомий як Okavango L. Зовні автомобіль не змінився, чого не скажеш про інтер’єр та техніку.

На відміну від попередника з його світло-коричневим салоном, оновлений Haoyue L пропонує новий оранжево-червоний варіант. Але найпомітнішим придбанням став новий екран мультимедійної системи. Розмір його діагоналі становить 14,6 дюйми проти колишніх 12,3 дюйми. Також планове оновлення принесло семимісному кросоверу новий процесор і оновлене програмне забезпечення, що підвищили швидкодію системи.

Geely Haoyue L/Okavango L 2024 року укомплектований модернізованим 2,0-літровим чотирициліндровим турбомотором Volvo Drive-E віддачею 218 к.с. та 325 Нм крутного моменту. Завдяки цьому оновлений кросовер на відміну від попередника може працювати не лише на 95-му, а й на 92-му бензині.

Цінник Geely Haoyue L/Okavango L 2024 року не оголошений, але він точно буде більшим, ніж у актуальної моделі. Старт продажів очікується ще до кінця цього року. Про доступність новинки за межами Китаю не повідомляється.

Наверх