На підприємстві Volvo Construction Equipment у шведському місті Браас стартував випуск інноваційних машин A30 Electric та A40 Electric – перших у світі серійних шарнірно-зчленованих самоскидів на електротязі. Потрібно відзначити, що на цьому ж самому заводі рівно 60 років тому, знову ж таки вперше в індустрії, було освоєно виробництво самоскидів нового типу, тобто з рухомою рамою – дизельних машин Gravel Charlie.

Перша з них має електромотор із максимальною потужністю 265 кВт, який живлять літій-іонні батареї ємністю 270 кВт.год. А ось старший брат оснащений 350-кіловатним двигуном та акумуляторами на 324 кВт.год. На зарядку акумуляторів від 20 до 80% ємності постійним струмом 350 кВт потрібно всього близько години. Час автономної роботи в залежності від умов експлуатації може сягати 6-7 годин.
Крім нульових шкідливих викидів самоскиди Volvo A30 Electric та A40 Electric забезпечують підвищений рівень комфорту – вони працюють помітно тихіше, і з меншими вібраціями. Моделі оснащені сучасними системами допомоги оператору, які знижують ризик потрапляння в аварію. Машини також відрізняє покращена оглядовість та простіше обслуговування. Оператор оцінить багатофункціональний дисплей Volvo Co-Pilot, який допомагає керувати мультимедіа, виводить зображення з камер та спрощує проведення діагностики.
Також читайте:
Введено в експлуатацію інноваційний кар’єрний самоскид від Сummins




