Авто Інформатор

Новини

Трохи симпатичніші та в рази безпечніші: представлений оновлений Mitsubishi ASX

Mitsubishi оновила компактний кросовер ASX, відомий на рідному ринку марки RVR. Зовні обмежилися розширеними колісними арками та дублюючими вказівниками поворотів у корпусах бічних дзеркал заднього виду у всіх модифікаціях. Раніше такий «привілей» був лише у дорогих версій моделі.

Всі інші покращення торкнулися безпеки. Вже у базовій версії оновлений кросовер укомплектований функціями раніше доступними для середніх та топових модифікацій. У цьому списку автоматичне перемикання дальнього світла на ближнє, моніторинг «сліпих зон», утримання у смузі руху та надувні шторки безпеки. Також покращено роботу системи автоматичного екстреного гальмування та функції запобігання переплутуванню педалей газу та гальма.

Також до стандартного оснащення оновленого Mitsubishi ASX включено функцію розпізнавання перехресного руху при виїзді заднім ходом та «зимовий» пакет. Він включає підігрів дзеркал та повітропроводи обігрівача для пасажирів заднього ряду.

Під капотом залишився колишній 1,8-літровий бензиновий двигун потужністю 139 к.с. Працює агрегат у зв’язці із варіатором та переднім або повним приводом.

У Японії продажі модернізованого Mitsubishi RVR вже стартували. Цінник початкової комплектації — 16 940 доларів.

Наверх