Авто Інформатор

Новини

IVECO анонсувала світову прем’єру міського автобуса

На міжнародній виставці Busworld Europe 2023, яка проходитиме з 7 по 12 жовтня у Брюсселі, на стенді IVECO Bus відбудеться світова прем’єра. Це буде безвуглецевий міський автобус. Більше ніяких подробиць виробник поки не повідомляє, проте з’явилася інформація про інші моделі в експозиції.

Усього IVECO Bus представить на салоні 11 машин: мікроавтобуси та шасі e-Daily, моделі E-Way New Generation, Streetway Elec та Crossway LE Elec. Всі вони оснащені електричними силовими установками FPT Industrial із новітньою акумуляторною технологією NMC.

На виставці Busworld компанія IVECO Bus покаже також нові системи допомоги водієві — ADAS, що відповідають Європейським правилам безпеки, які набудуть чинності у липні 2024 року.

На стенді IVECO Bus можна буде ознайомитись і з передовими сервісами. Energy Mobility Solutions – нові спеціалізовані послуги для підтримки клієнтів у переході їхнього парку на повністю електричний транспорт. Це електробуси з індивідуальною конфігурацією акумуляторів, зарядні станції та інша інфраструктура для оптимізації кожного проекту електромобільності.

Заслуговує на увагу і IVECO ON – велика пропозиція з послуг телематики, що охоплює всі сфери діяльності клієнтів: від ефективного керування парком електромобілів до оптимізації енергоспоживання та продуктивності.

На відкритому майданчику для статичних презентацій та тест-драйвів також будуть доступні шість автобусів IVECO BUS з альтернативним приводом – повністю електричні, гібридні, які працюють на природному газі та біометані. Це моделі E-Way на 9,5 м та 12 м, 18-метровий Urbanway CNG з гібридною силовою установкою, а також Crossway Low Entry CNG Hybrid, Crossway та Evadys.

Наверх