Авто Інформатор

Новини

Ще непредставлений оновлений Cupra Leon помічений у кузові хетчбек (фото)

Cupra вже давно тестує оновлений Leon, але раніше фотошпигунам вдавалося зняти тільки універсал. Нова серія знімків знайомить нас із хетчбеком. Прототип Cupra Leon у такому кузові проходить випробування у Південній Європі.

Як видно на фото, хетчбеку перемалювали передню частину кузова. Зараз він більше нагадує майбутній електричний спортивний кросовер Tavascan, серійна версія якого очікується у 2024 році. У прототипа нова решітка радіатора, розділена посередині тримачем для номерного знака. Бічні повітрозабірники стали трохи меншими, а фари цілком нові ще й з іншою графікою.

Задня частина кузова змінена, але не кардинально. З нового лише спортивний дифузор із вирізами під патрубки вихлопної системи. Нові ліхтарі, як і раніше, з’єднані тонкою смужкою, що світиться. Очікується, що на місці залишаться логотип та напис Cupra на багажних дверях. Не виключено, що оновленому хетчбеку дістануться нові колісні диски.

На жаль, зробити знімки салону прототипу Cupra Leon фотографам не вдалося. Оскільки це не нове покоління, а лише оновлення в середині життєвого циклу, жодних особливих змін у ньому не очікується. Максимум якісніші оздоблювальні матеріали та оновлене програмне забезпечення мультимедійної системи. За деякими даними, хетчбек та універсал отримають нову центральну консоль та рульове колесо. Також можна очікувати нові відтінки у кузовній палітрі.

Як повідомлялося раніше, під капотом все залишиться без змін. Оновлений Cupra Leon запропонують зі звичайними бензиновими моторами та гібридними силовими установками, що підключаються. Не виключено, що агрегати доопрацюють з погляду витрати палива та викидів вуглекислого газу.

Офіційна прем’єра нового Cupra Leon очікується у березні 2024 року. Тоді ж з’явиться докладніша інформація про оновлені хетчбек та універсал.

Наверх